Aktif Kesici Takım Hırdavat Makina San. Tic. Ltd. Şti.
Firmamız " Taegutec , Eroğlu , Mitutoyo , Asimeto , Özkayalı , ER-EL , OSG Klavuz , Önder Lift Çelik , Yamasa , Dandrea " markalarında uzmanlaşmış kadrosu,son teknoloji ekipmanları ile size daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarında kaliteyi hep ön planda tutmaya çalışmaktadır.

Özkayalı Ürünleri

Eroğlu Hakkında.

Yurt içi pazarlama ağının Bursa’daki merkezi olan Eroglu Takım Mak. San.Tic. Ltd. Şti; İstanbul,Konya,İzmir ve Ankara’da bulunan şube ve temsilcilikleri ile Türkiye genelinde pazarlama ve teknik danışmanlık hizmeti vermektedir.

DIN EN ISO 9001-2000, ISO TS 16949 ve EN ISO 14001 kalite belgelerine sahip olan Eroglu, ürün ve hizmetleri ile sağladığı müşteri memnuniyetinin devamı için çalışanlarının eğitimine ve gelişimine büyük önem vermektedir. 300 kişilik uzman ekibiyle dünya çapında hizmet veren Eroglu, bünyesinde kurduğu ERTEM-Eroglu Teknoloji Eğitim Merkezi’nde yetiştirdiği elemanları firmada istihdam ederek kalifiye insan kaynağını oluşturmaktadır.

Eroglu’nun sektördeki 40 yıllık tecrübesiyle müşterilerine sunduğu güvenilir, kaliteli ve istikrarlı hizmetleri EROGLU markasını oluşturmuştur. Avrupa’nın önde gelen firmalarından biri olan Eroglu, Avrupa’da kendi sektöründe lider olma amacıyla çıtasını yükseltmeye ve yatırımlar yapmaya devam etmektedir.

  

 

 

Ürünlerimiz hakkındabilgi almak için

İletişim formumuzu doldurabilir ya da telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.