Aktif Kesici Takım Hırdavat Makina San. Tic. Ltd. Şti.
Firmamız " Taegutec , Eroğlu , Mitutoyo , Asimeto , Özkayalı , ER-EL , OSG Klavuz , Önder Lift Çelik , Yamasa , Dandrea " markalarında uzmanlaşmış kadrosu,son teknoloji ekipmanları ile size daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarında kaliteyi hep ön planda tutmaya çalışmaktadır.

Mitutoyo Ürünleri

Mitutoyo Corporation

Net ve tavizsiz en kaliteli ürünü ve mevcut değeri her yerde sunma hedefi Mitutoyo'yu 1934'teki mütevazi bir başlangıçtan, dünyadaki en önde gelen metroloji ekipmanı hâline getirmiştir.

Geliştirme, üretim ve satış dâhil olmak üzere, şirket 100'den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Yalnızca Japonya'da, Mitutoyo iki geliştirme sahasını, 10 üretim tesisini, iki metroloji enstitüsüni, beş kalibrasyon laboratuvarını, yedi servis merkezini ve Kawasaki merkez ve satış ofislerine ek olarak yedi M³ Çözüm Merkezini işletir.

Uluslararası ölçekte,  Mitutoyo Group 80 üzerinde şubesi ve ulusal distribütör ağı, 65 m³ Çözüm Merkezleri, 17 üretim sahası, altı araştırma ve geliştirme laboratuvarı, 12 metroloji enstitüsü ve 20 kalibrasyon laboratuvarı ile neredeyse 40 ülkede varlığını sürdürür. Ayrıca, yaklaşık diğer 60 ülkede Mitutoyo temsilcisi bulunur.

Bu geniş dünya çapındaki altyapı, müşterilerimizin nerede olurlarsa olsunlar çok önemli ölçüm ekipmanlarını kesintisiz, etkili ve kârlı bir biçimde çalıştırarak yerel destek ve dünya çapında teknik danışmanlık ile lojistik yedekleme güvencesinin keyfini çıkarmaları anlamına gelir. Bu özellikle Mitutoyo'dan aldıkları gibi yabancı ülkelerdeki ortakları ve tedarikçileri için aynı destek düzeyine ihtiyaç duyan çokuluslu müşterilerimiz için de önemlidir.

 

Ürün Kataloğu       Web Sayfası

 

      From Ölçümleri   

        Koordinat Ölçüm Cihazları                                                  Kameralı Ölçüm Cihazları                                                   Form Ölçümleri                                                      Optik Ölçüm

Ürünlerimiz hakkındabilgi almak için

İletişim formumuzu doldurabilir ya da telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.