Aktif Kesici Takım Hırdavat Makina San. Tic. Ltd. Şti.
Firmamız " Taegutec , Eroğlu , Mitutoyo , Asimeto , Özkayalı , ER-EL , OSG Klavuz , Önder Lift Çelik , Yamasa , Dandrea " markalarında uzmanlaşmış kadrosu,son teknoloji ekipmanları ile size daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarında kaliteyi hep ön planda tutmaya çalışmaktadır.

Blaser Swisslube

Datei:Blaser-swisslube.svg – Wikipedia

 

Yüksek performanslı soğutma yağları, proses optimizasyonu ve hizmetler.
Blaser Swisslube, 80 yılı aşkın süredir müşterilerinin başarılı olmalarına yardımcı oluyor.


Her müşterinin durumu benzersizdir. bu nedenle blaser swisslube metal işleme sıvıları raftan satılmaz. önce her müşterinin durumunu belirleyerek, uzun vadeli başarılı işbirliğinin temellerini atıyoruz. potansiyel iyileştirmeler için durumunuzu inceliyor ve bunları en üst düzeyde gerçekleştirmenize yardımcı oluyoruz

 

Teklifimizin katma değerli unsurlarını doğrulamak için kendi aracımız Liquid Tool Analyzer'ı geliştirdik. Durum analizi sonuçlarına dayanarak, ihtiyaçlarınızı karşılamak ve iyileştirme hedeflerinize ulaşmak için ürün ve hizmetler için özelleştirilmiş bir teklif hazırlıyoruz.

 

Yeni çözümümüzü mağazanızın tamamına uygulamadan önce, seçtiğiniz bir makine veya makinelere uyguluyoruz. Bu şekilde Liquid Tool analizimizin sonuçlarını garanti edebilir ve yeni çözümü tam ölçekte uygulamadan önce sizi tamamen rahat ettirebiliriz.

 

Operatörlerinizi metal işleme sıvılarımızı kullanma konusunda eğitiyoruz, izleme planları ve talimatlarla sizi destekliyoruz ve CNC endüstrisindeki kırk yıllık deneyimimizden türetilen metal işleme sıvılarının doğru kullanımı konusunda ek ipuçları veriyoruz.

 

 

 

 

Ürünlerimiz hakkındabilgi almak için

İletişim formumuzu doldurabilir ya da telefon numaramızdan ulaşabilirsiniz.